Gabinet Stomatologiczny Kraków
loader

♦ Prywatny Gabinet Stomatologiczny CMPdent w związku z rozwojem zatrudni:

  • LEKARZA DENTYSTĘ
WYMAGANIA:

Mile widziane osoby w tracie lub po specjalizacji w kierunku endodoncji lub periodontologii.

OFERUJEMY:

- elastyczne formy zatrudnienia,
- ​miłą i przyjazną atmosferę.

  • ASYSTENTKĘ STOMATOLOGICZNA

  • TECHNIKA RTG STOMATOLOGICZNEGO

  • RECEPCJONISTKA/REJESTRATORKA
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Bieżąca obsługa pacjentów, umawianie wizyt, zakładanie dokumentacji medycznej oraz jej aktualizacja,
- Ustalanie terminu i długości wizyt, przypominanie o wizytach kontrolnych,
- Rozliczanie wizyt, prowadzenie raportów kasowych, wystawianie faktur,
- Sporządzanie listy potrzebnych materiałów biurowych,
- Aktualizowanie strony,
- Przygotowywanie ofert promocyjnych według profilu pacjenta lub zapytań,
- Dbanie o porządek i estetykę w miejscu pracy.

WYMAGANIA:

- Wykształcenie minimum średnie,
- Sprawna obsługa komputera, dobra znajomość pakietu MS Office, umiejętność obsługi kasy fiskalnej,
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,
- Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
- Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach i w pracy pod presją czasu,
- Zdolność szybkiego uczenia się,
- Odpowiedzialność, sumienność, spostrzegawczość
- Miła aparycja, schludny wygląd,
- Wysoka kultura osobista.

OFERUJEMY:

- Stabilne zatrudnienie,
- Pracę w pełnym wymiarze godzin,
- Różne formy zatrudnienia.

​Dołącz do naszego zespołu i złóż aplikację na adres:
e-mail: biuro@cmpdent.pl
drogą pocztową na adres: Centrum Medycyny Profilaktycznej Sp. z o.o. ul. Bolesława Komorowskiego 12, 30-106 Kraków

​Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych".​